تاریخ ویرایش: خرداد 1401

مقدمه:
این توافق نامه بین WaMessenger بعنوان شرکت و شما کاربران حقیقی و حقوقی بعنوان مشتری می باشد.
مشتری با استفاده از وب‌سایت و خدمات شرکت، تمامی بندهای حاضر در این توافق نامه را قبول می‌کند. و در صورتی که موادی از این توافق نامه یا کلیت آن مورد نظر مشتری نیست، حق استفاده از خدمات و وب‌سایت شرکت را ندارد.
مالکیت و تمامی حقوق مادی و معنوی و کلیه منافع نرم‌افزار برای WaMessenger می باشد.

شرایط استفاده از خدمات:
هر گونه استفاده از خدمات شرکت که باعث مسدود سازی شماره واتس اپ مشتری گردد، بر عهده ی مشتری می باشد.
مشتری نباید از خدمات شرکت برای ارسال پیام های هرزنامه و انبوه استفاده کند.
مشتری متوجه است که برای استفاده از خدمات شرکت، تلفن متصل به سرویس وی باید همیشه به اینترنت متصل باشد و نباید برای وب واتساپ استفاده شود. (نسخه های قدیمی واتس اپ)
مسئولیت حقوقی پیام های ارسال شده بر عهده مشتری بوده و لذا پیگرد های قانونی آن متعاقبا متوجه شخص و یا سازمان صاحب شماره می باشد.
مشتری برای ارسال پیام هایی که ممکن است باعث خرابی تجهیزات شرکت شوند، از خدمات شرکت نباید استفاده نماید. و در صورت تخلف، شرکت پیگیری های قانونی را میتواند داشته باشد.

تغییرات:
شرکت می تواند تعرفه خدمات خود را در هر زمان، مشروط به اطلاع رسانی 5 روز قبل از تغییر به مشتری، تغییر دهد.
شرکت می تواند مفاد این توافق نامه را بدون اطلاع مشتری، تغییر دهد. و بعد از تغییرات به مشتری اطلاع رسانی شود. و مشتری باید با توافق نامه جدید موافقت نماید و در صورت عدم موافقت، حق استفاده از خدمات شرکت را ندارد.
شرکت می تواند تغییراتی در خدمات و محصولات خود بدون اطلاع مشتری ایجاد نماید. ولی سعی خود را در عدم ایجاد اختلال در سرویس های مشتری و اطلاع رسانی به موقع می نماید.

هزینه خدمات:
هزینه خدمات در سایت شرکت اعلام می گردد و پرداخت ها بصورت 100 درصد پیش پرداخت خواهد بود.
فعالسازی سرویس از زمان واریز وجه به حساب شرکت انجام می گردد.

شرایط عمومی:
با توجه به شرایط تحریمی WhatsApp Inc برای شماره های ایران و نیاز برخی از کابران به خدمات WhatsApp، شرکت، خدمات ابتکاری و نوآورانه خود را با اتکا به دانش فنی بومی و بین الملل ارائه نموده است. لذا خدمات شرکت به هیچ وجه توسط WhatsApp Inc پشتیبانی یا تأیید نمی شوند.
شرکت حق دارد در صورت نقض مواد یا کلیت این توافق نامه توسط مشتری، بدون اعمال هیچ گونه مجازات برای شرکت، دسترسی مشتری را به سیستم مسدود کند. و در صورت مشخص شدن خسارت به شرکت، هزینه آن باید توسط مشتری پرداخت گردد.
شرکت مسئولیتی بابت اختلالات ناشی از شبکه و زیرساخت دیتاسنتر، ملی و بین الملل که منجر به اختلال در خدمات شرکت شود را ندارد، ولی سعی خود را برای پیگیری این امور خواهد کرد.
شرکت هیچ مسئولیتی بابت ناتوانی مشتری در دسترسی به خدمات شرکت بدلایل شبکه، زیرساخت و یا نرم افزار مشتری ندارد.
شرکت هیچ مسئولیتی بابت ناتوانی مشتری در دسترسی به خدمات شرکت بدلیل تغییرات نرم افزاری و یا سخت افزاری توسط WhatsApp Inc ندارد.
شرکت مسئولیتی بابت قوانین تحریمی جدید و قوانین داخلی مانند فیلترینگ یا موارد امنیتی که موجب قطع و یا اختلال در خدمات وی گردد را ندارد.
شرکت مسئولیتی بابت برگشت تمام یا قسمتی از هزینه های دریافتی از مشتری که به موجب موارد خارج از مسئولیت این شرکت رخ داده است و در همین توافق نامه درج شده است را ندارد.