آغاز به کار

مراحل دریافت کلید وب سرویس واتساپ:

1- از منوی خرید سرویس، یک پلن بر اساس نیاز خود خریداری کنید.
2- از منوی مدیریت سرویسها، بر روی دکمه اتصال به واتساپ کلیک کنید.
3- نرم افزار واتساپ شماره تلفنی که میخواهید متصل کنید را در گوشی خود باز کرده و از بخش منو، دستگاه های پیوند شده را کلیک کرده و کد QR صفحه سایت را اسکن کنید. منتظر بمانید تا در سایت پیام “اتصال برقرار شده است” را مشاهده کنید.
4- در منوی مدیریت سرویسها، دکمه تست ارسال پیام را زده و یک پیام به خودتان ارسال کنید.
5- در منوی مدیریت سرویسها، بر روی دکمه اطلاعات وب سرویس کلیک کنید و کلید را کپی کرده و در پلاگین و یا وب سرویس درج کنید.

برای اتصال واتساپ خود به WaMessenger، لازم است کد QR را با گوشی خود اسکن کنید.

1- واتساپ را روی گوشی خود باز کنید.
Android: روی گزینه‌های بیشتر ضربه بزنید.
iPhone: به تنظیمات واتساپ بروید.

2- روی دستگاه‌های پیوندشده ضربه بزنید.
Android: روی پیوند دادن دستگاه ضربه بزنید. اگر دستگاهتان به احراز هویت زیست‌سنجی مجهز است، از دستورالعمل‌های روی صفحه پیروی کنید. اگر احراز هویت زیست‌سنجشی را فعال نکرده‌اید، از شما خواسته می‌شود شماره رمزی را که برای باز کردن قفل گوشی استفاده می‌شود وارد کنید.

iPhone: روی پیوند دادن دستگاه ضربه بزنید. در iOS 14 و نسخه‌های بالاتر، از Touch ID یا Face ID برای باز کردن قفل استفاده کنید. اگر احراز هویت زیست‌سنجشی را فعال نکرده‌اید، از شما خواسته می‌شود شماره رمزی را که برای باز کردن قفل گوشی استفاده می‌شود وارد کنید.

3- از گوشی خود برای اسکن کردن کد QR در سایت WaMessenger استفاده کنید.
4- اگر خواسته شد، روی تمام ضربه بزنید یا آن را انتخاب کنید.

سوالات پر تکرار

مجموعه ی WaMessenger با توجه به شرایط تحریمی WhatsApp Inc برای شماره های ایران و نیاز برخی از کابران به خدمات WhatsApp، امکان دسترسی به وب سرویس شماره واتس اپ متعلق به خود را ارائه می دهد. علاوه بر این، محصولات دیگری نیز جهت خدمات بدون برنامه نویسی برای مشتریان خود فراهم نموده ایم.

ابتدا در سایت با شماره همراه خود ثبت نام و شروع کنید. سپس از منوی “خرید سرویس” اشتراک ماهیانه یا سالیانه خود را از طریق پرداخت در درگاه اینترنتی فعال نمایید. از منوی “مدیریت سرویس ها” باز زدن دکمه “اتصال به واتساپ”، شماره واتساپ خود را به سرویس ما متصل کنید. کلید وب سرویس را از “اطلاعات وب سرویس” دریافت کنید و در افزونه یا کد برنامه ی خود وارد کنید و از خدمات ما لذت ببرید!

پیشنهاد ما این است که از این سرویس فقط برای ارسال پیام های تعاملی با مشتری که انتظار دریافت آن را دارد، استفاده کنید. و در صورت ارسال پیام انبوه، اسپم و یا ارسال پیام هایی که با قوانین واتساپ مخالف است، ما هیچ مسئولیتی بابت مسدود شدن حساب کاربری و یا شماره تلفن شما نداریم.

سرویس ما محدودیتی بابت ارسال روزانه ندارد. ولی چنانچه واتساپ تشخیص دهد شماره شما خارج از قواعد، پیام ارسال میکند و یا اینکه گزارش اسپم داشته باشید، محدودیت در ارسال پیام واتساپ و مسدود شدن شماره واتساپ را خواهید داشت.

بله. شما می توانید با شماره واتساپ خودتان ارسال پیام داشته باشید. ولی باید واتس اپ این شماره روی تلفن همراه خود فعال باشد.

شما می توانید از واتساپ بیزینس و یا واتساپ شخصی استفاده کنید. سرویس ما هر دو نوع واتساپ را پشتیبانی می کند.

خیر- نیازی نیست واتساپ روی گوشی شما همیشه آنلاین باشد. ولی باید هر 14روز یکبار از واتساپ روی گوشی خود استفاده کنید.

درغیراینصورت، باید دوباره از پنل کاربری خود، اتصال واتساپ را انجام دهید.

بله. شما باید قبل از اتمام اشتراک، تمدید را انجام دهید. در غیراینصورت سرویس شما غیر فعال و پس از ساعتی حذف خواهد شد.

بله. شما میتوانید از یک کلید وب سرویس متعلق به یک شماره، نامحدود استفاده کنید و سایت یا نرم افزارهای مختلف را به آن متصل نمایید.

برای هر سرویس خریداری شده، فقط یک شماره واتساپ متصل می شود. البته این شماره را می توانید تغییر دهید ولی برای اتصال همزمان چند شماره جدید، باید سرویس جدید خریداری کنید.

بله. مجموعه ی ما برای اطمینان از تجربه با کیفیت برای هر کاربر، بطور دقیق میزان استفاده از وب سرویس را مانیتور می کند. برای همین منظور، وب سرویس بر اساس سطح های زیر تعیین و کنترل می گردد.

توجه داشته باشید که محدودیتی برای ارسال روزانه واتساپ وجود ندارد و سطح بندی ها فقط برای مواردی چون تعداد درخواست همزمان وب سرویس یا گزارش گیری از وب سرویس و سایر موارد استفاده می گردد.

وب سرویس سطح یک (پلن تست): هر 10 ثانیه 5 درخواست و روزانه 100 درخواست
وب سرویس سطح دو (پلن پایه): هر 10 ثانیه 50 درخواست و روزانه 25هزار درخواست
وب سرویس سطح سه(پلن استاندارد): هر 10 ثانیه 100 درخواست و روزانه 75هزار درخواست
وب سرویس سطح چهار(پلن حرفه ای): هر 10 ثانیه 150 درخواست و روزانه 150هزار درخواست
وب سرویس سطح پنج(پلن پیشرفته): هر 10 ثانیه 200 درخواست و روزانه 300هزار درخواست

چنانچه سطح بندی وب سرویس بیشتری را مد نظر دارید، میتوانید از پلن اختصاصی ما استفاده کنید.

بله. شما میتوانید هر زمان نسبت به تغییر شماره واتساپ از بخش مدیریت سرویس، اقدام کنید.

با ویژگی لودبالانس خطوط، شما می توانید چند خط واتساپ به سیستم اضافه کنید و پیام بصورت توزیع بین خطوط ارسال می گردد. بعنوان مثال، شما 5 خط به سیستم متصل کرده اید و درخواست ارسال 25هزار پیام دارید، با این روش از هر خط واتساپ شما 5هزار پیام ارسال می گردد.
با استفاده از لودبالانس خطوط، امکان بلاک شدن خطوط بشدت کم خواهد شد.

بله. شما می توانید چند خط واتساپ در یک حساب کاربری داشته باشید. فقط باید برای هر خط، یک سرویس جدید خریداری کنید.

وب سرویس

وب سرویس wamessenger جهت ارسال، دریافت پیام و سایر گزارش ها از واتساپ می باشد.